Oferta • Kuchnie Piechocki – Nowoczesne kuchnie na wymiar
ZADZWOŃ
+48 607-881-711

Oferta

Naszą ofertę kierujemy do klientów poszukujących trwałych i funkcjonalnych mebli oraz oryginalnych rozwiązań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Meble kuchenne, które produkujemy wykonane są z wysokiej jakości surowców i materiałów znanych i cenionych w całej Europie, dzięki czemu charakteryzują się nie tylko dużą trwałością ale również i funkcjonalnością.

Jako solidna i kompleksowo działająca firma przeprowadzi pomiar w państwa mieszkaniu, wykonamy, uwzględniając przy tym wszystkie sugestie i oczekiwania projekt oraz zaprezentujemy go wykorzystując najnowocześniejszy program graficzny. Fotorealistyczna wizualizacja 3D przeniesie nas do wymarzonego pomieszczenia oraz  w dużym stopniu ułatwi państwu podejmować decyzję dotyczącej wyglądu i funkcjonalności zabudowy . Ostatnim etapem, naszej współpracy będzie wykonanie i staranne zamontowanie mebli, tak aby cieszyć się nimi przez wiele lat.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom mamy w swojej ofercie wyroby renomowanych firm z branży meblarskiej liczących się na rynku. Staramy się oferować rozwiązania wszechstronne, produkty o zróżnicowanym asortymencie i równocześnie atrakcyjne cenowo czyli po prostu na każdą „kieszeń”.

Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze dobro Klienta, dążąc do zaspokojenia jego potrzeb i oczekiwań a jego zadowolenie z oferowanego produktu jest dla nas nagrodą i daje nam satysfakcję i motywację do dalszego działania.

Na naszą ofertę składa się również szeroko rozumiane doradztwo oraz możliwość zakupienia sprzętu AGD. Dzięki szerokiej palecie materiałów oraz elastycznemu podejściu do projektowania jesteśmy w stanie przygotować zabudowy dostosowane do indywidualnych potrzeb – po prostu na miarę Twoich marzeń!

Czego możesz od nas oczekiwać:

 1. wykonamy profesjonalny pomiar
 2. zaproponujemy kuchnię zgodną ze stylem Twojego życia
 3. zaprojektujemy dla Ciebie indywidualną kuchnię
 4. wykonamy i zaprezentujemy fotorealistyczną wizualizację 3D
 5. wykonamy wycenę
 6. doradzimy jaki wybrać sprzęt AGD
 7. zaplanujemy oświetlenie
 8. dowieziemy oraz zamontujemy meble kuchenne

Oferty Kuchni PDF:

 1. KATALOG SYSTEMÓW MODUŁOWYCH
 2. KAMMONO
 3. KAMPLUS
 4. KAMMODUL
Copyright by Kuchnie Jacek Piechocki